Kryształowe Serce (Oszukać Śmierć)

nie jest łatwo oszukać śmierć

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Tagi: b
19.09.2013 o godz. 16:52
Tagi: v
19.09.2013 o godz. 16:40

Za nim zacznę pisać II Rozdział na Wordzie to dodam parę obrazków.
Powinny być dla was śliczne.
Tagi: z
19.09.2013 o godz. 16:31

http://semi.bloblo.pl
Dziś są urodziny Semi!


Wszystkiego najlepszego!

Tagi: Ur
19.09.2013 o godz. 13:36
Rozdział I


To było dawno temu. To było jak się urodziłem. Rodzice, jak miałem 5 lat opowiedzieli mi jakim cudem przeżyłem. Gdy mi to opowiedzieli nie mogłem w to uwierzyć. Myślałem, ze to jest jakiś sen.
- Gdy się urodziłeś, dostaliśmy informacje od lekarza, ze umrzesz. My nie mogliśmy w to uwierzyć. Wtedy moja siostra, z tego względu, ze była czarodziejka i miała ostatnie do spełnienia życzenie postanowiła cos z tym zrobić. Pobiegła do sali, w której leżałeś. Stanęła przy tobie i wtedy wypowiedziała swoje ostatnie, życzenie… oddała za ciebie życie, ale pod warunkiem, ze dostaniesz po niej kolor oczu. I tak się to stało. Ty żyłeś a moja siostra wtedy upadła i umarła. A twój brat, starszy widział to całe zdarzenie i wszystko pod twierdzi.
Po tym wszystkim jakoś nie mogłem nadal w to uwierzyć, nawet wtedy kiedy na prawdę mój starszy brat to pod twierdził. Byłem po prostu w szoku. Ale to nie wszystko. Moi rodzice po 3 miesiącach zginęli w wypadku samochodowym. A ja… ja trafiłem do domu dziecka. Tyle, ze za nim od razu tam trafiłem zostałem dzień wcześniej postrzelony i trafiłem do szpitala. Niestety nie pamiętałem, ze mam brata. Dzień później dostałem wiadomość, ze rodzice zginęli. I tak o to w magiczny sposób trafiłem do domu dziecka. Któregoś dnia przyszli dwaj mężczyźni i powiedzieli, że mnie adoptują. Dowiedziałem się, że to para geji. Ale mnie to nie przeraziło. Fakt to nie było normalne, ale zostałem adoptowany i będę miał rodzinę. Tak długo o tym ma żyłem.


Parę lat później nim się obejrzałem już zacząłem chodzić do 4 klasy podstawówki. Rodzice byli ze mnie dumni. Mój najstarszy tata Akihiko był edytorem w wydawnictwie, którego nie pamiętałem nazwy, a drugi młodszy tata Misaki był policjantem, bardzo znanym w połowie Japonii i tez bardzo lubiany. Byłem dość wymagającym synkiem. Non stop płacili za książki do szkoły, za ubezpieczenia i takie tam. Masa pieniędzy na to wszystko szła. Ale widać było, że im to nie przeszkadza. Widocznie czekali na to aby wydawać te ich ciężko zarobione pieniądze na mnie. Moje zainteresowania zmieniły się. Z piłki nożnej na chemię. Nie wiem czemu skoro w podstawówce miałem tylko przyrodę, a w gimnazjum miałem mieć ten przedmiot rozdzielony na 4 inne. A mianowicie na chemię, fizykę, geografię i biologię. Minęło więcej czasu niż się spodziewałem. Dzięki moim najlepszym w całej Japonii wynikom z testu przed gimnazjalnego, dostałem się do najlepszego w dziejach Japońskiego gimnazjum. Rodzice byli jeszcze bardziej dumni ze mnie. A ja byłem dumny z samego siebie, bo w końcu nie chciałem swoich nowych rodziców zawieść. W gimnazjum poznałem nowych przyjaciół, z którymi razem planowaliśmy iść razem do tego samego liceum. Ale niestety, nie udało nam się. Ja poszedłem do Chemicznego Liceum też z resztą najlepszego w całej Japonii, a reszta poszła do innych Liceów. Mieli trochę gorsze wyniki z egzaminu gimnazjalnego i się nie dostali do mojego Liceum. No cóż mówi się trudno. Nie każdemu się może udać. Ale ogółem to powiem szczerze dobrze się stało, bo on mnie trochę już denerwował. Ale mniejsza o to. Dostałem się do klasy mat-fiz, bo nie było miejsca w klasie biol-chem. Ale się tym nie martwiłem, bo nie ważne jaki profil, ale ważne że się dostanę na studia. Po pewnym czasie gdy się rozglądałem po szkole wpadłem przez zupełny przypadek w jakiegoś chłopaka. Po mundurku i numerku na kołnierzyku dowiedzieć się można było, że jest o rok ode mnie starszy. Ale nie tylko starszy, ale i wyższy co mnie to bardzo denerwuje.
- Siemka! Ty pewnie jesteś nowym pierwszoroczniakiem? Jak masz na imię?
- Tiaa… jestem pierwszoroczniakiem. Jestem Yukki, Yukki Miyoshori.
- Whoooow! Nie typowe nazwisko. Ja jestem Misaki, Misaki Takashi! Miło Cię poznać.
- I też.
- Jaki profil?
- Mat-fiz. Ale wolałbym być w innej klasie.
- Heee… a jakiej?
- Biol-chem, ale miejsc nie było.
- Ja jestem w biol-chem.
Nagle mnie coś oświeciło. Jeśli jest na biol-chem, to pomoże mi zrozumieć lepiej chemię. Pomyślałem, że warto zapytać może nie odmówi.
- Ano! Mógłbyś mi pomóc z chemii!
- E? A jasne. Spoko, nie ma sprawy. Hora, to mój numer pokoju. A właśnie nie znasz dobrze tej szkoły. Jestem tu już drugi rok więc Ci pomogę. Okej?
- Arigatou Gozaimasu! A… eee… dobra. Dzięki.
I poszliśmy zwiedzać szkołe. I pomyśleć, że pierwszego dnia szkoły poznałem kogo kol wiek i do tego o rok starszego od siebie z klasy biol-chem, Misakiego, Misakiego Takashiego!
To mój pierwszy najlepszy dzień w dziejach… eee… chyba. Hehehe… .

--------------------

To pierwszy premierowy Rozdział.


Tagi: Rozdział I
18.09.2013 o godz. 21:58

Za 6 minut na TVN'nie będzie jeden z moich ulubionych seriali pt: "Szpital".Miłego oglądania.
Tagi: 9
16.09.2013 o godz. 16:54Niedługo, jeszcze tylko nie wiem kiedy nastąpi to niedługo będzie I Rozdział. Trochę mi zostało do napisania w tym I rozdziale. Ale mam nadzieję, że niedługo ten rozdział ukończę i z dumą wam go ukarzę.
^_^Neee?????!!!! :D
Tagi: 8
16.09.2013 o godz. 16:37Impreska:
Tagi: 7
15.09.2013 o godz. 14:24Taniec robota:

Tagi: 6
15.09.2013 o godz. 14:23Tańczymy:!!!
Tagi: 5
15.09.2013 o godz. 14:21

Genialne.


Bądź jak Pepe Pan Dziobak i się wyluzuj.
Tagi: 4
15.09.2013 o godz. 14:10Możecie posłuchać i:

I zamknąć oczka.
Tagi: 3
15.09.2013 o godz. 14:06

A do puki nie skończę I rozdziału pododaje parę notek.
Np. Tę melodyjkę. Jest śliczna.


I zapraszam na stronę na fb:
https://www.facebook.com/MisakiTeto


Zajrzycie na tę stronkę? Prawda?
Tagi: 2
15.09.2013 o godz. 14:04
Hej.
Jestem Zuza.

Będę tu pisać książkę. Tytuł chyba już wiecie jaki jest. Ale i tak powtórzę: "Kryształowe Serce". Głównym do pewnego momentu bohaterem będzie mały chłopiec, który niedługo nie będzie już taki mały. A będzie mieć na imię Yukki. Ale więcej nie zdradzę. Bo nie będę spoilerować.
Mam nadzieję, że wam się spodoba. To nie pierwsza moja książka.
A jej gatunek: Romans + trochę komedii, dramat, magia + trochę fantasy.
Taki mały mix.
Niedługo I Rozdział. Mam nadzieję, że się na prawdę spodoba.

Tagi: 1
15.09.2013 o godz. 13:39
Zuzi970408
Kryształowe Serce (Oszukać Śmierć)
Skąd: Poland, Kraków
O mnie: Piszę tutaj książkę o chłopcu, któremu udało się oszukać śmierć, ale nie tylko jemu dawało/udało się oszukać śmierć. Są osoby w jego rodzinie, którym się udało lecz nie do końca. Udało się raz czy dwa, ale za trzecim razem już perfekcyjniej śmierć ich schwytała w swe sidła i zabrała tam gdzie wszyscy umarli lądowali.
statystyki
sekcja użytkownika
Free Diamond Blue Cursors at www.totallyfreecursors.comCreate a Lava Lamp

Myspace Falling Objects

Myspace Code Generator